ROZPOCZĘLIŚMY ETAP WERYFIKACJI ANKIET I TWORZENIA RAPORTU.

JEŚLI NIE ZDĄŻYŁEŚ SIĘ ZGŁOSIĆ LUB ODESŁAĆ ANKIETY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

dni
godziny
minuty
sekundy

W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, gdzie konkurencja nie ogranicza się już tylko do własnej branży, ale przenika z różnych sektorów, klucz do sukcesu leży nie tylko w dogłębnej znajomości specyfiki własnej działalności. Istotna jest również świadomość pozycji, jaką zajmuje Państwa firma na tle branżowym.


W odpowiedzi na te wyzwania, Dealer Consulting Group wspólnie z UBP Consulting zainicjowały przeprowadzenie pierwszego w Polsce badania płacowego skierowanego specjalnie do rynku dealerskiego!


Zapraszamy do wypełniania ankiety, aby uzyskać niezbędny wgląd w trendy płacowe, co umożliwi ocenę pozycji Państwa firmy na tle branży i odpowiedź na pytanie, czy wynagrodzenia są konkurencyjne.

Image

RAPORT PŁACOWY DLA BRANŻY DEALERSKIEJ

Click to play video

TWORZYMY PIERWSZY W POLSCE

Pierwsze w Polsce dane o wynagrodzeniach w dealerstwach

Widełki płacowe ponad 80 stanowisk

Zróżnicowanie płac ze względu na województwa

Benchmark, pozwalający porównać płace z innymi dealerstwami

CO ZNAJDZIESZ W RAPORCIE?

IconIconIconIcon

O RAPORCIE

Rozpoczęliśmy etap weryfikacji ankiet i tworzenia raportu.


Jeśli nie zdążyłeś się zgłosić lub odesłać ankiety skontaktuj się z nami!

CO ZYSKUJESZ BIORĄC UDZIAŁ W BADANIU?

POUFNOŚĆ DANYCH

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W BADANIU?

Wgląd w trendy płacowe: Otrzymasz dostęp do szczegółowych danych o poziomie wynagrodzeń w branży, co pozwoli Ci na porównanie i ocenę, jak Twoja firma wypada na tle innych. Czy płacisz za mało, aby przyciągnąć najlepsze talenty? A może oferujesz więcej niż średnia, nie wykorzystując pełni swojego potencjału inwestycyjnego? Dowiedz się i zareaguj.


Dostosowanie strategii płacowej: Uzyskane informacje pozwolą Ci zoptymalizować swoją politykę płacową, tak aby stać się bardziej atrakcyjnym pracodawcą, zatrzymać kluczowych pracowników i przyciągnąć nowe talenty, które są motorem innowacji i rozwoju.


Pozycjonowanie na rynku: Skorzystaj z unikalnych danych, aby umocnić swoją pozycję na rynku. Wiedza na temat standardów płacowych to potężne narzędzie w rękach zarządu, które może zdecydowanie wpłynąć na strategię biznesową i rozwój firmy.

Gwarantujemy pełną poufność wszystkich przekazanych przez uczestników danych, traktując je z najwyższym stopniem zaufania. Zapewniamy, że informacje zebrane podczas badania będą wykorzystywane wyłącznie do celów analizy i opracowania raportu, nie zostaną udostępnione osobom trzecim ani wykorzystane w inny sposób bez wyraźnej zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Dealer Consulting Group Konieczny i Wspólnicy sp. j. (wydawca „Miesięcznika Dealer”) z siedzibą przy ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa.

Formularz zgłoszeniowy

Program DEALER KADRY to grupa projektów przeznaczonych dla menedżerów i pracowników działów kadrowo-płacowych firm dealerskich. Na Program DEALER KADRY składają się:


Program Świeża Krew – pozyskiwanie pracowników dla dealerów z innych branż polskiej gospodarki w tym z warsztatów niezależnych i komisów

cykliczne, dedykowane szkolenia online dla dealerskich działów kadrowo-płacowych,

comiesięczny biuletyn internetowy

doradztwo i konsultacje w zakresie kadry i płac w tym przygotowywanie modeli i regulaminów wynagradzania i premiowania

NOWOŚĆ! RAPORT PŁACOWY

Martyna Golacik

KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Bartłomiej Piwnicki

Obserwuj nas na:

ul. Komitetu Obrony Robotników 56

02-146 Warszawa

Tel. 22 243 63 86
redakcja@miesiecznikdealer.pl